Karina Szczęsna – psychoterapeutka Gestalt pracuje w Poznaniu

Jestem socjologiem, coachem, 

prowadzę blog o psychoterapii 

 

Lubię o sobie myśleć, jako o dojrzałej kobiecie, bogatej w różne doświadczenia życiowe. Zbieram je i kolekcjonuje jak skarby, które przynosi świat, choć nie wszystkie są miłe w danym momencie.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w biznesie, pracowałam w międzynarodowych korporacjach przez 12 lat, potem zarządzałam małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

Od 2006 zajęłam się rozwojem własnym, poszukiwaniem własnej drogi, poszukiwaniem siebie.

Przekwalifikowałam się, studiowałam przez 4 lata psychoterapię w Krakowie, czego owocem jest certyfikat psychoterapeuty nr 257 Instytutu Terapii Gestalt akredytowanego przez EAGT, czyli European Association for Gestalt Therapy, następnie zdałam egzamin certyfikujący PTPG Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt, posiadam również Europejski Certyfikat Psychoterapeuty EAP. Innymi słowy, jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt.

Możesz być pewien, że nie trafiłeś do szarlatana! Zweryfikuj, klikając uprawnienia i certyfikaty

Prowadzę prywatną praktykę, proponując indywidualną terapię rozwojową oraz konsultacje psychologiczne lub psychoterapeutyczne dla par oraz grup.

Dokładam wszelkich starań, aby zrozumieć każdą osobę, która zgłasza się do mojego gabinetu z prośbą o pomoc psychoterapeutyczną. Z troski o klientów, z którymi pracuję jestem pod stałą superwizją. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i dbam o rozwój osobisty.

Łącząc pasję jaką dla mnie jest psychoterapia i psychologia oraz doświadczenie w biznesie, prowadzę coaching oraz warsztaty dla firm.

Jestem społecznikiem: biorę czynny udział w projektach społecznych, które zajmują się między innymi aktywizacją bezrobotnych czy problemami rodzin zastępczych.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci w wieku szkolnym, w związku „uregulowanym” od 15 lat, parą jesteśmy od 18 lat, sama nie mogę w to uwierzyć czasem 🙂

Psychoterapia Gestalt w Poznaniu. Karina Szczęsna

Uprawnienia i certyfikaty

Polecani terapeuci

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *