Poznańskie Gabinety psychoterapii Gestalt

Proszę Sprawdź ! czy jest to miejsce, w którym będziesz mógł się komfortowo poczuć ?

Te słowa kieruje nie tylko do klientów/pacjentów, którzy chcą rozpocząć psychoterapię własną, ale również do osób, które szukają miejsca, aby rozpocząć własną praktykę czy działalność związaną z pomocą innym.

W związku z tym, że przestrzeni jaką posiadam jest dość dużo, chętnie się nią dziele i zapraszam do współpracy psychologów, psychoterapeutów, coachów, seksuologów i dietetyków.

Gabinety są w pełni wyposażone, posiadają zaplecze multimedialne, dostęp do WIFI, tablice magnetyczną.

Wynajem proponuję w systemie dziennym, każda współpracująca ze mną osoba rezerwuje jeden lub więcej dni w gabinecie.

Jeżeli poszukujesz miejsca do pracy, w tej okolicy, a to co widzisz przypadło Ci do gustu, Zadzwoń ! lub Napisz! Zapraszam

Lokalizacja Poznańskich gabinetów psychoterapii Gestalt
Wierzbięcice 33/4

Gabinety psychoterapii Gestalt, które Ci prezentuje znajdują się w Poznaniu na Grunwaldzie przy ulicy Krauthofera, w nowej zabudowie. Do przystanku tramwajowego jest około 300 metrów, może mniej, do pętli Głogowska/ Hetmańska jeden przystanek. Gabinety znajdują się na pierwszym piętrze, są jednak dostosowane do przyjmowania klientów niepełnosprawnych (jest winda), garaż podziemny. Mieszkanie, w którym znajdują się gabinety, bezpośrednio sąsiadują z parkiem sióstr zakonnych.

Zapraszam Cię na spacer wirtualny po wnętrzu, w którym prezentuje gabinety psychoterapii.

Wynajem gabinetów do prowadzenia psychoterapii

Wynajem gabinetów do psychoterapii

Gabinety Psychoterapii które oglądasz znajdują się również w Poznaniu na Wildzie przy ulicy Wierzbięcice 33, w starej stylowej kamienicy z 1920 roku. Bardzo ważne dla mnie było, aby zachować jak najwięcej ze starego, tradycyjnego klimatu tego mieszkania. Deski na podłogach udało się ocalić i zachować, wszystkie drzwi i cała stolarka drzwiowa zachowana. Gzymsy przysufitowe oryginalne. Jestem przekonana, że wnętrze to wpływa na proces leczenia i psychoterapii. Przywołam i zacytuje słowa Kingi Dziedziczak psychoterapeutki “To jest wnętrze, które leczy” Położone na parterze, 100 metrów od linii tramwajowej, niezliczona ilość kafejek, restauracji, sklepów. Wpływa, na fakt, że trudno skończyć pracę. Trudno o parking. Zachęcam do odwiedzin na początek wirtualnie.